Web Sitesi Oluştururken Dikkat Edilecek Noktalar :

* Web sitesi şirketin vitrinidir. Sayfanıza gelen ziyaretçi sizin hakkınızda tüm bilgilere ulaşabilmeli ve sayfanın içinde kaybolmamalıdır.

* Şirketin profiline uygun tasarım yapılmalıdır. Sitenin amacı iyi belirlenmeli buna uygun görsellik katılmalıdır.

* Siteye uğrayan kişi dakikalarca bir sayfanın açılmasını beklememelidir. Optimize edilmemiş fotoğraflar, grafikler, gereksiz animasyonlar yüzünden sayfanın görüntülenmesi yavaşlayacak ve ziyaretçi beklemekten sıkıldığı için sayfayı kapatacaktır ve bir daha sitenizi ziyaret etmeyecektir.

* Internette sizin hizmet verdiğiniz sektörde bir arama yapıldığında şirketinizin ismine ulaşılabilmelidir.

* Site güncel tutulmalıdır. Sürekli yeni ürünler piyasaya çıkaran bir şirketin web sitesine bu ürün ve hizmetler mutlaka eklenmelidir. Bu şekilde olası müşterileriniz tekrar sayfanızı ziyaret edecek ve güncel bilgilere en kısa yoldan ulaşacaktır.

Web Sitenizi Yaptırmaya Karar Verdiğinizde :

* İlk olarak şirketiniz hakkında tüm bilgileri DVCTASARIM.COM'a aktarmanızı isteyeceğiz.

* Sitenizin amacını, beklentilerinizi, müşteri profilinizi öğrendikten sonra sizinle içerik ve tasarım konusunda görüşecek ve şirketinize uygun en iyi, size özel tasarım yapılacaktır. Hazırlanan taslakları size verilecek internet adresinden sürekli kontrol edecek ve beğenmediğiniz veya değiştirilmesini istediğiniz yerleri bize iletebileceksiniz. Bu şekilde en kısa zamanda en iyiyi birlikte yakalayabileceğiz.

* Şirketinizin çalışma alanına göre araştırma yapılacaktır. Rakip şirketlerin neler yaptığını, yurt dışında ve içinde aynı sektörde olduğunuz firmaların web siteleri incelenecek bu sayede şirketinizin rakiplerinizden daha iyi ve farklı olmanız sağlanacaktır.

* Eğer hali hazırda bir domain adınız yoksa www.dvctasarim.com gibi, sizin adınıza domain adresi tescil edilecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

* Web Hosting (barındırma) : Sayfanızın hızlı ve hatasız görüntülenmesi çok önemlidir. DVCTASARIM.COM bu hizmeti kendi sunucuları ile size en uygun fiyatlarla sunacaktır.

* Sitenizin ücreti konusunda karşılıklı görüşmeler sonucunda toplam bir fiyat söylenecektir. İlk ödeme şipariş alındığında, ikinci ödeme sayfa bitiminde olmak üzere iki taksitle ödeme yapabileceksiniz. Size uygun ödeme koşulları karşılıklı görüşme ile belirlenecektir.

 
 
 
   DVC TASARIM Web Teknolojileri Sistemleri © 2005-2016